Google Business Profile

Piedāvājam uzturēt Jūsu uzņēmuma profilu Google tīklā, izmantojot Google Business Profile (agrāk zināmu kā Google My Business). Tas ir efektīvs veids, lai klienti Jūs atrastu, meklējot informāciju par Jūsu uzņēmumu vai piedāvātajām precēm un pakalpojumiem Google Meklēšanas vai Maps.

Google Business Profile

Kas ir Google Business Profile?

Google Business Profile (GBP) ir profils, kas parādās Jūsu uzņēmuma informācijas meklēšanai Google tīklā. To var redzēt dažādās formās un vietās, ja klienti meklē pēc Jūsu uzņēmuma nosaukuma, pakalpojuma vai produkta. Profils tiek rādīts gan datorā, gan mobilajās ierīcēs Google Meklēšanā un Google Maps (noklikšķinot uz attēliem zemāk).

Kādēļ Google Business Profile Jūsu uzņēmumam ir nepieciešams?

GBP profils uzlabo Jūsu uzņēmuma atpazīstamību Google tīklā, tai skaitā Google Meklēšanā un Maps. Pirmkārt, tas nozīmē, ka potenciālie vai esošie klienti var atrast GBP profilu veicot meklēšanu, un otrkārt, labi izveidots un uzturēts profils var pozitīvi ietekmēt Jūsu mājaslapas pozīciju Google rezultātos. Profils ļauj ne tikai parādīt uzņēmuma kontaktinformāciju, bet arī veidot saziņu ar klientiem un veidot uzņēmuma reputāciju.

Kā optimizēt savu GBP profilu?

Ir vairāki aspekti, kas jāņem vērā, veidojot un uzturējot efektīvu profilu, piemēram, informācijas pilnīgumu, precizitāti, attēlu un atsauksmju skaitu. Google sniedz vadlīnijas un noteikumus par to, kā profili jāizveido un jāuztur, lai tie būtu efektīvi. Tomēr ir nianšu, par kuru ietekmi ir veikti novērojumi, taču no Google nav oficiāla apstiprinājuma. Mēs zinām un izmantojam šos padomus GMB profilu optimizācijā, tāpat ievērojot Google noteikumus.

   Ātri

Skaidrs mērķis un pieredze dod iespēju ātri uzsākt mārketinga aktivitātes.

   Pieejami

Rezultāti bez liekām aģentūru “ekstrām”, lai nevajadzētu pārmaksāt.

   Rezultatīvi

Investīcijas pareizajās aktivitātēs ļauj sasniegt nozīmīgus rezultātus.

   Serviss

Informācijas aktualitāte un pastāvīga veikto aktivitāšu novērošana.

  Biežāk uzdotie jautājumi!