Kas ir Zing?

SIA "Zing" nodarbojas ar mājaslapu izstrādi un reklāmu internetā. Mūsdienās visiem uzņēmumiem, kuri piedāvā produktus vai pakalpojumus, ir jābūt atrodamiem digitālajā vidē. Pirms izdarīt jebkādu nozīmīgu lēmumu – pirkt vai nepirkt, sadarboties vai nesadarboties – cilvēki veic izpēti internetā, meklējot risinājumus savām problēmām un vajadzībām. Mūsu uzdevums ir nodrošināt efektīvu un rezultatīvu veidu, kā pasniegt šo uzņēmumu piedāvājumu internetā.

Nodrošinām mājaslapu izveidi, uzlabošanu un uzturēšanu, kā arī digitālā mārketinga stratēģijas un digitālās reklāmas kampaņu izstrādi un pārvaldīšanu. Palīdzam uzņēmumiem palielināt pārdošanas rezultātus uzrunājot potenciālos klientus interneta vidē un pārvēršot interesentus pieteikumos un pirkumos.

Kādi ir Zing pakalpojumi?

Mājaslapas izstrāde

Jaunas mājaslapas izveide vai esošas uzlabošana, kas spēj pārvērst apmeklētājus zvanos, veiktos pasūtījumos un noslēgtos darījumos.

Uzzināt vairāK

Klientu piesaiste

Reklāmas stratēģijas un  kampaņu izveide, kas sasniegs un uzrunās potenciālos klientus, kuri ir gatavi pirkumam un meklē tieši jūsu produktu vai pakalpojumu.

Uzzināt vairāK

Kādas ir Zing priekšrocības?

   Ātri

Skaidrs mērķis un pieredze dod iespēju ātri uzsākt mārketinga aktivitātes.

   Pieejami

Rezultāti bez liekām aģentūru “ekstrām”, lai nevajadzētu pārmaksāt.

   Rezultatīvi

Investīcijas pareizajās aktivitātēs ļauj sasniegt nozīmīgus rezultātus.

   Serviss

Informācijas aktualitāte un pastāvīga veikto aktivitāšu novērošana.