Par mums

Uzņēmuma pirmsākumi meklējami 2005.gadā, kad radījām "Zing" kā vienas pieturas interneta mārketinga aģentūru maziem un vidēji lieliem komersantiem. Kopš tā laika palīdzam uzņēmumiem sasniegt viņu klientus: efektīvi pārdodot preces un pakalpojumus, tādējādi veicinot biznesa izaugsmi.

SIA "Zing" nodarbojas ar mājaslapu izstrādi un reklāmu internetā. Mūsdienās visiem uzņēmumiem, kuri piedāvā produktus vai pakalpojumus, ir jābūt atrodamiem digitālajā vidē. Pirms izdarīt jebkādu nozīmīgu lēmumu – pirkt vai nepirkt, sadarboties vai nesadarboties – cilvēki veic izpēti internetā, meklējot risinājumus savām problēmām un vajadzībām. Mūsu uzdevums ir nodrošināt efektīvu un rezultatīvu veidu, kā pasniegt šo uzņēmumu piedāvājumu internetā.

Kvalitāte ir mūsu pirmais atslēgvārds, jo esam pārliecināti, ka tai ir noteicoša loma veiksmīgai darbībai ilgtermiņā. Lai to spētu piedāvāt, augstā cieņā turam radošumu, nepārtrauktu izglītošanos un spēju izprast klientu vajadzības līdz pat sīkākai niansei. Apvienotās kompetences ļauj piedāvāt integrētus risinājumus, kas ir īpaši nepieciešami komercdarbībai.

Nodrošinām mājaslapu izveidi, uzlabošanu un uzturēšanu, kā arī digitālā mārketinga stratēģijas un digitālās reklāmas kampaņu izstrādi un pārvaldīšanu. Palīdzam uzņēmumiem palielināt pārdošanas rezultātus uzrunājot potenciālos klientus interneta vidē un pārvēršot interesentus pieteikumos un pirkumos.

Mūsu izstrādātās mājaslapas ir drošas (SSL sertifikāts), lietotājiem ērti papildināmas 24/7 režīmā, draudzīgas interneta meklētājiem un pielāgotas mobilajām ierīcēm. Priecāsimies, ja izvēlēsities sadarboties ar mums!

Piedāvājam uzņēmējiem pakalpojumu spektru, kas nosedz tipiskās biznesa vajadzības, uzsākot biznesu vai veicot tā reklāmēšanas kampaņas:

 • Domēna reģistrēšana;
 • E-pasta adrešu izveide;
 • Logo dizains;
 • Mājaslapas tekstu sastādīšana un tulkošana;
 • Mājaslapas dizaina izveide;
 • Mājaslapa tehniskā izveide;
 • Sociālo mediju kontu izveide, noformēšana, integrēšana un uzturēšana;
 • Reklāmas teksti un materiāla dizains;
 • Fotografēšana;
 • Video rullīša izveide;
 • Google un Facebook reklāmas kampaņas.

Pakalpojumi

Mājaslapas izstrāde

Jaunas mājaslapas izveide vai esošas uzlabošana, kas spēj pārvērst apmeklētājus zvanos, veiktos pasūtījumos un noslēgtos darījumos.

Uzzināt vairāK

Klientu piesaiste

Reklāmas stratēģijas un  kampaņu izveide, kas sasniegs un uzrunās potenciālos klientus, kuri ir gatavi pirkumam un meklē tieši jūsu produktu vai pakalpojumu.

Uzzināt vairāK

Kādas ir Zing priekšrocības?

   Ātri

Skaidrs mērķis un pieredze dod iespēju ātri uzsākt mārketinga aktivitātes.

   Pieejami

Rezultāti bez liekām aģentūru “ekstrām”, lai nevajadzētu pārmaksāt.

   Rezultatīvi

Investīcijas pareizajās aktivitātēs ļauj sasniegt nozīmīgus rezultātus.

   Serviss

Informācijas aktualitāte un pastāvīga veikto aktivitāšu novērošana.