SEO optimizācija

SEO ir process, kas uzlabo mājaslapas atrodamību, lai tā tiktu ierindota pirmajās Google pozīcijās, kur potenciālie klienti to meklē.

 

SEO pakalpojums ietver mājaslapas auditu, satura veidošanu, tehniskos u.c. rakstura darbus.

Mājaslapu optimizācija

Ilgstoša iedarbība

SEO optimizācija ir process, kas prasa laiku, taču Google meklēšanas pozīcijas ir pastāvīgas. Optimizācija ir vienīgais veids, kā nodrošināt augstu vietu, lai jūsu vietne būtu redzama tur, kur ir jūsu potenciālie klienti.

Palielināt apmeklētāju skaitu.

Galvenais optimizācijas mērķis ir ierindoties Google meklēšanas augšējās pozīcijās, kas savukārt palielina jūsu vietnes datplūsmu. Mēs rūpīgi nosakām atslēgvārdus, kuriem optimizēsim jūsu tīmekļa vietni!

Bezmaksas apmeklējums

Lielākā optimizācijas priekšrocība, salīdzinot ar Google reklāmu, ir tā, ka klikšķi uz reklāmas trāpījumiem ir bezmaksas! Tomēr ir svarīgi, lai lietotāji jūs atrastu starp trāpījumiem un noklikšķinātu uz jūsu trāpījuma konkurentu sarakstā!

Klientu uzticēšanās

Augsts rangs Google meklēšanas sistēmā lietotājiem rada uzticību. Google visaugstākajās pozīcijās parāda visatbilstošākos apmeklējumus, ar kuriem iepriekšējie apmeklētāji ir guvuši labu pieredzi, un, izmantojot SEO optimizāciju, mēs varam jūs ierindot starp šiem atbilstošajiem apmeklējumiem.

   Ātri

Skaidrs mērķis un pieredze dod iespēju ātri uzsākt mārketinga aktivitātes.

   Pieejami

Rezultāti bez liekām aģentūru “ekstrām”, lai nevajadzētu pārmaksāt.

   Rezultatīvi

Investīcijas pareizajās aktivitātēs ļauj sasniegt nozīmīgus rezultātus.

   Serviss

Informācijas aktualitāte un pastāvīga veikto aktivitāšu novērošana.

  Biežāk uzdotie jautājumi!