Darba efektivitāte

Sadarbības
caurspīdīgums

Proaktīva komunikācija

Īsumā par digitālo mārketingu

Internets ir viens no būtiskākajiem informācijas avotiem. Klienti meklē, atrod, pārbauda un dalās ar informāciju. Pareizi izveidota mājaslapa un klātbūtne internetā var palīdzēt iegūt vairāk klientu, darījumu, peļņas un popularitātes. 

Digitālās vides loma uzņēmējdarbības attīstībā tikai palielināsies, tāpēc digitālais mārketings kļūst par neatņemamu jebkura biznesa sastāvdaļu. Digitālais mārketings ir efektīvs un mēdz būt ļoti izdevīgs klientu piesaistīšanas un noturēšanas veids, taču pēdējā laikā tas kļuvis arī komplicētāks.

Maksa par klikšķi, kas ved uz mājaslapu aug, to veicina konkurence. Paliek vairāk iespēju kā sasniegt potenciālo klientu. Tāpēc jau sākumā ir svarīgi nolemt par digitālā mārketinga stratēģiju – kas ir mūsu potenciālie klienti un kādos kanālos viņus varam sasniegt, kādi reklāmas materiāli nepieciešami, lai viņus uzrunātu un aicinātu kļūt par klientiem. Pareizas stratēģijas izvēle ļauj investēt reklāmas budžetu efektīvi un saņemt vēlamo atdevi ātrāk.

Kā tas strādā?

Apmeklētāju plūsma

Reklāma internetā ļauj precīzi un efektīvi sasniegt un uzrunāt klientus, kuri ir gatavi pirkumam un meklē tieši jūsu produktu

Uzņēmuma mājaslapa

Mājaslapa palīdz pārvērst apmeklētāju plūsmu potenciālos klientos, veiktos pasūtījumos un noslēgtos darījumos

Sasniegtie rezultāti

Zvani, pasūtījumi un darījumi, kas ļauj Jūsu biznesam augt, pelnīt un attīstīties daudz straujāk, efektīvāk un gudrāk

Pakalpojumi

Mājaslapas izstrāde

Jaunas mājaslapas izveide vai esošas uzlabošana, kas spēj pārvērst apmeklētājus zvanos, veiktos pasūtījumos un noslēgtos darījumos.

Uzzināt vairāK

Klientu piesaiste

Reklāmas stratēģijas un  kampaņu izveide, kas sasniegs un uzrunās potenciālos klientus, kuri ir gatavi pirkumam un meklē tieši jūsu produktu vai pakalpojumu.

Uzzināt vairāK

Zing priekšrocības

   Ātri

Skaidrs mērķis un pieredze dod iespēju ātri uzsākt mārketinga aktivitātes.

   Pieejami

Rezultāti bez liekām aģentūru “ekstrām”, lai nevajadzētu pārmaksāt.

   Rezultatīvi

Investīcijas pareizajās aktivitātēs ļauj sasniegt nozīmīgus rezultātus.

   Serviss

Informācijas aktualitāte un pastāvīga veikto aktivitāšu novērošana.